Blog Zooparku Zájezd

Zvýšení vstupného

Letošní rok přinesl hodně změn. Na jaro jsme plánovali oslavy 10 let od otevření zoo, chtěli jsme ještě před létem připravit nové expozice nebo udělat nové toalety. Místo toho nás všechny zasáhla koronavirová krize. Zoo fungovala dál, ale začali jsme se bát, zda to bez návštěvníků ustojí (nemáme za sebou město ani stát). Díky vám všem jsme to ale zvládli – kupovali jste si vstupenky s předstihem, adoptovali jste naše zvířata, podpořili jste nás finančně i materiálně a my jsme vám za to moc vděční. Chtěli jsme se o pomoc podělit, a tak jsme alespoň darovali vstupenky zaměstnancům kladenské nemocnice a také rodinám, které by si jinak nemohli dovolit k nám na výlet přijet.

Abychom zvládli i zimní sezónu a mohli věnovat všem zvířatům, celé zoo i návštěvníkům nadále maximální péči, kterou si zaslouží, rozhodli jsme se od 12. srpna mírně zvýšit vstupné. Dětské a seniorské zůstává na 75 Kč. Dospělé zvyšujeme ze 100 korun na 120 a rodinná vstupenka, která platí pro 2 dospělé a až 3 děti, stojí nově 350 Kč. ZTP/P i malé děti do 3 let jsou samozřejmě nadále zdarma.

Všem vám děkujeme za přízeň a moc se těšíme, že nás i naše zvířátka budete dál navštěvovat! Určitě přibudou další a další novinky :)Leave a Reply