Blog Zooparku Zájezd

PIKNIK V ZOO

Piknikarna-fb

První brunch (snídaně až do oběda :)) v Zooparku Zájezd!
Slavnostně otevřeme Piknikárnu, na které si budete moct užívat (minimálně) celé léto a předvedeme vám, jaké dobroty máme v občerstvení U Velblouda.
Na našem pikniku si užijete domácí koláče nebo limonády, ale také různé hry pro malé i velké.

Program:
10.00 – Malování obličeje (nejen pro děti)
Nechte se pomalovat jako vaše oblíbené zvíře! :)

11.00 Slavnostní přestřihnutí pásky od Piknikárny
Na Piknikárně (hned za velbloudem) si budete moct hrát, odpočívat, nebo si třeba užít pořádný brunch v přírodě :) K zapůjčení (9. července ZDARMA) budou pro vás po celé léto podle počasí hry i čtení, piknikové deky nebo fatboye

11.00 – 14.00 Brunch v zoo s občerstvením U Velblouda
V našem krásném novém občerstvení U Velblouda si můžete koupit domácí koláče, palačinky, čerstvé limonády nebo třeba uzeniny z grilu (špekáčky si navíc můžete sami ogrilovat na Piknikárně). Jídlo bude samozřejmě v prodeji až do zavíračky :)

11.30 Yoyování pro děti s mistrem Evropy
Vashek Kroutil, který se stal mistrem Evropy v roce 2010 a nyní vede yoyerský obchod Slusny.net, dětem předvede, co všechno se s touhle hračkou dá dělat. Po krátké show navíc triky bude všechny zájemce na místě učit – přijďte si to vyzkoušet!
https://youtu.be/orAoDczVouk

12.30 Slavnostní křtiny lamátka
V červnu se nám narodilo krásné hnědé lamátko. Křtu se ujme Vašek Kroutil – přijďte se podívat, jaké jméno tenhle lamák / tato slečna dostane :)

14.00 Komentované krmení velbloudice Áji
Velbloudice Ája u nás právem patří mezi nejoblíbenější zvířata. Je rozhodně největší, je moc hodná a je ráda, když má kolem sebe kamarády. Poslechněte si, jak vypadá život velbloudice!

Lamatko2Leave a Reply